KLoM Maják Borovany

Klub lodních modelářů Maják Borovany

Závody „M“ rybník Pražan – Borovany

Je 4. června 2016  6 hodin ráno a někteří členové klubu Maják Borovany, se chystají na 9. ročník seriálu „M“.

Ženy a Víťa jako každý rok připravují zázemí závodiště – občerstvení, chlapi dělají odbornou modelářskou práci – stavění tratí, stanů a jiné, ale letos z nich budou i závodníci.

Když dojíždíme na borovanský rybník Pražan, samozřejmě některé věci zůstávají doma, a proto se vracíme zase zpět.  Bez toho by to vlastně nebyly závody.

Klucí nakupují součástky jako zběsilí a opravují lodě. I když „mouchy“ se najdou ale jede to, takže hurá na vodu a první jízda je za námi. Pavel ujel 29 kol, Michal 27 kol a Bohoušek 24 kol. Mimochodem byly to jejich nejlepší jízdy za celé závody .

Mezitím v kuchyni ……ňam,ňam,ňam.

Holky a Víťa vaří, smaží, točí pivo, prodávají a nezapomínají fandit těm našim závodníkům.

Blíží se konec dne a zjišťujeme, že se vlastně víc, jí než jezdí anebo oboje? Zásoby se tenčí, nedá se nic dělat než jet nakupovat. Masa a piva je nedostatek.

Druhý den opět to samé : 6 hodin vstávačka, upravit se, a hurá na Pražan. Jo a málem bych zapomněla, počasí se vyvedlo na jedničku.

Naši závodníci se snaží stejně jako včera ale nejspíše jsou rádi, že jim to vůbec jede. V rychlosti shrnu celkové výsledky Pavel 10. místo, Michal 15. místo a Bohoušek 18. místo.

Nezbývá mi než pogratulovat závodníkům a především holkám a Víťovi, že tak dobře vaří a točí pivo a dělají nejlepší barevné palačinky na světě!!!

Děkujeme !!!

DSC_3524

K.H.

<<ZPĚT