KLoM Maják Borovany

Klub lodních modelářů Maják Borovany

Soutěže

Soutěže pro rok 2017

žákovské soutěže

 3.červen 2017 Krajský přebor Ledenice, rybník Lazna  Propozice Přihláška
 24.-25. červen  Otevřená soutěž MiČR mládeže Ktiš  Propozice Přihláška

Seriál MiČR sekce NS

26.-27. 5. 2017  1. a 2. soutěž  Nádrž Pálava  Propozice  Přihláška
 5. srpna 2017  3. soutěž Letkov  Propozice  Přihláška
 8. – 9. 9. 2017  4. a 5. soutěž Jinolice  Propozice  Přihláška

Seriál MiČR sekce M

 22.-23. 4. 2017  1. soutěž ATC Hluboký u Holic  Propozice  Přihláška
 5.-7. 5. 2017  2. soutěž Podborný Náchod  Propozice  Přihláška
 20.-21. 5. 2017  3. soutěž ATC Bolevák Plzeň  Propozice  Přihláška
 10. – 11. 6. 2017  4. soutěž Borovany  Propozice  Přihláška
 1.-2. 7. 2017  5. soutěž Nádrž Sedlejov  Propozice Přihláška

oficiální kalendář svazu modelářů pro rok 2017 naleznete zde.

Soutěže pro rok 2016

žákovské soutěže

11.červen 2016 Krajský přebor Ledenice Propozice Přihláška
24.-26.červen 2016 MiČR mládeže Borovany – Rybník Pražan Propozice Přihláška

Seriál MiČR sekce NS

27.-29.května 2016 1. a 2. soutěž Běleč nad Orlicí Propozice Přihláška
24.-26.červen 2016 3. a 4. soutěž Borovany – Rybník Pražan Propozice Přihláška
10.-11. září 2016 5. závěrečná soutěž Duchcov – Barbora Propozice Přihláška

Seriál MiČR sekce M

23.-24. dubna 2016 1. soutěž Praha – Košík Propozice Přihláška
7.-8. květena 2016 2. soutěž Podborný Náchod Propozice Přihláška
4.-5. června 2016 3. soutěž Borovany – Rybník Pražan Propozice Přihláška
18.-19. června 2016 4. soutěž Nádrž Sedlejov Propozice Přihláška
27. – 28. srpna 2016 5. závěrečná soutěž Podborný Náchod Propozice Přihláška

 

oficiální kalendář svazu modelářů pro rok 2016 naleznete zde

 

Soutěže pořádané klubem a v blízkém okolí v roce 2013

 

Seriál MiČR kategorie M (všechny třídy elekter):

Lo – 24 08. – 9. 06.           Borovany – rybník Pražan (MAJÁK Borovany)

Michal Ferjančič, U Dubu 481

373 12 Borovany

Tel : +420 387 981 738

E-mail : ferjancic@volny.cz

 

Seriál MiČR kategorie NS (všechny třídy maket):

Lo – 19 a 20        21. – 23. 06.         ATC Podroužek, Netolice (MAJÁK Borovany)

Jan Jedlička , Přítkovská 1651

415 01 Teplice

Tel : +420 777 030 892

E-mail : honzikjedlicka@seznam.cz

 

OBLASTNÍ POSTUPOVÁ SOUTĚŽ ŽÁKŮ :

Kraj : Jihočeský

Lo – 41 8. 06.     Ledenice – rybník Lazna (KLoM Ledenice a M-TES České Budějovice)

Jiří Hinterhölz, Náměstí 55

373 11 Ledenice

Tel : +420 728 334 289

E-mail : jirihinterholz@seznam.cz

Austria Cup (rádiem řízené makety):

 

Lo – xx 15. – 16. 06.         ATC Podroužek, Netolice  (KLoM Vltava), bez NSS

Jaroslav Nývlt , Čejkovice 46

733 41 Hluboká nad Vltavou

Tel: +420 605 405 821

E-mail : nyvlt.jarda@seznam.cz

 

VEŘEJNÁ SOUTĚŽ

Lo – 64 31. 08.   Ledenice – rybník Lazna (KLoM Ledenice a M-TES České Budějovice) EX-500, F2, F4

Jiří Hinterhölz, Náměstí 55

373 11 Ledenice

Tel : +420 728 334 289

E-mail : jirihinterholz@seznam.cz