KLoM Maják Borovany

Klub lodních modelářů Maják Borovany

Výsledky

Výsledky za rok 2016

 

Austria Cup 2016 celkové výsledky 

F4-A

1. místo Ferjančič Bohuslav
5. místo Hosnedl Petr

 

F4-B

7. místo Hosnedl Petr

 

1.soutěž MiČR – NS –  Lo-16  Běleč nad Orlicí

 

F2-A Junior

2. místo Sviták Ondřej

 

F4-A Junior

6. místo Sviták Ondřej
12. místo Ferjančičová Aneta

 

F4-A Senior

2. místo Ferjančič Bohuslav
3. místo Jedlička Jan
5. místo Jedlička Lubomír
5. místo Jedlička Pavel
9. místo Havelková Kateřina
11. místo Ferjančič Michal
13. místo Sviták Pavel
14. místo Ovčarčinová Sára
18. místo Ivančo Alexandr

 

F4-B Junior + Senior

2. místo Ferjančičová Aneta

 

F-DS

3. místo Sviták Pavel

 

2. soutěž Lo-17  MiČR – NS – Běleč nad Orlicí

 

F2-A  Junior

2. místo Sviták Ondřej

 

F4-A Junior

1. místo Sviták Ondřej
11. místo Ferjančičová Aneta

 

F4-A  Senior

 1. místo  Jedlička Pavel
 3. místo  Jedlička Jan
 4. místo  Sviták Pavel
 5. místo  Ferjančič Michal
 5. místo  Kateřina Havelková
 12. místo  Jedlička Lubomír
 15. místo  Ferjančič Bohuslav
 16. místo  Ovčarčinová Sára
 17. místo  Ivančo Alexandr

 

F4-B Junior + Senior 

6. místo Ferjančičová Aneta

 

F-DS

4. místo Voráček Jiří
5. místo Sviták Pavel
6. místo Voráčková Kristina

 

3. soutěž Lo- 18 –  MiČR – NS – Borovany

 

F2-A Junior

1. místo Sviták Ondřej

 

F4-A Junior 

3. místo Ferjančičová Aneta
10. místo Sviták Ondřej

 

F4-A Senior

1. místo Ferjančič Bohuslav
4. místo Havelková Kateřina
7. místo Ferjančič Michal
9. místo Jedlička Pavel
12. místo Jedlička Lubomír
13. místo Sviták Pavel
14. místo Ovčarčinová Sára

 

F4-B Junior

1. místo Ferjančičová Aneta

 

F-DS

3. místo Sviták Pavel
4. místo Voráčková Kristina
5. místo Voráček Jiří

 

4.soutěž Lo-19 – MiČR – NS – Borovany 

 

F2-A Junior

1. místo Sviták Ondřej

 

F4-A Junior 

6. místo Sviták Ondřej
8. místo Ferjančičová Aneta

 

F4-A Senior

1. místo Ferjančič Michal
3. místo Jedlička Lubomír
4. místo Jedlička Jan
5. místo Jedlička Pavel
8. místo Ferjančič Bohuslav
12. místo Ovčarčinová Sára
13. místo Havelková Kateřina
14. místo Sviták Pavel
16. místo Ivančo Alexandr

 

F4-B Junior 

2. místo Ferjančičová Aneta

 

F-DS

3. místo Voráčková Kristina
4. místo Voráček Jiří
5. místo Sviták Pavel

 

5.soutěž Lo-20 – MiČR-NS – Duchcov 

 

F2-A Junior

2. místo Sviták Ondřej

 

F4-A Junior

9. místo Sviták Ondřej
10. místo Ferjančičová Aneta

 

F4-A Senior

2. místo Ferjančič Bohuslav
3. místo Sviták Pavel
4. místo Jedlička Pavel
9. místo Jedlička Jan
13. místo Ovčarčinová Sára
14. místo Jedlička Lubomír
15. místo Ivančo Alexandr

 

F4-B Junior 

1. místo Ferjančičová Aneta

 

F-DS

3. místo Sviták Pavel
4. místo Voráčková Kristina
5. místo Voráček Jiří

 

Mistrovství ČR mládeže 2016  

 

EX-500  od 15 let

1. místo Sviták Ondřej
2. místo Ferjančičová Aneta

 

EX-Ž  od 16 do 18 let

1. místo Ferjančičová Aneta

 

F4-A  od 15 let

1. místo Ferjančičová Aneta
3. místo Sviták Ondřej

 

F4-B  od 16 do 18 let

1. místo Sviták Ondřej
2. místo Ferjančičová Aneta

 

Mini Eco Standart od 16 do 18 let

2. místo Sviták Ondřej

 

 

 

Výsledky  za rok 2015 

Seriál mistrovstí ČR „M“ (rádiem řízené rychlostní modely)

Jan Štrosser                         ECO Mini Standard – jun.             7. místo

Pavel Sviták                          ECO Mini Standard – sen.            13. místo

 

Celkové výsledky Austria Cupu 2015

Bohuslav Ferjančič              F4-A1                      2. místo

František Hosnedl               F4-A1                      3. místo

Petr Hosnedl                         F4-A1                      7. místo

Petr Hosnedl                         F4-B                        5. místo

 

Krajský přebor žáků jihočeského kraje 2015 Ledenice 

Aneta Ferjančičová             EX-500                 21. místo

Aneta Ferjančičová             F4-A                      10. místo

 

Seriál mistrovství ČR „NS“ 2015 (rádiem řízené makety)

  1. soutěž – Sedlejov (KLoM Písek)

Ondřej Sviták                    F2-A jun.+sen.                 5. místo

Ondřej Sviták                    F4-A jun.                           1. místo

Aneta Ferjančičová          F4-A jun.                           7. místo

Jan Jedlička                      F4-A sen.                           2. místo

Michal Ferjančič              F4-A sen.                           3. místo

Lubomír Jedlička             F4-A sen.                           4. místo

Pavel Jedlička                   F4-A sen.                           5. místo

Pavel Sviták                       F4-A sen.                           6. místo

Sára Ovčarčinová             F4-A sen.                           7. místo

Aneta Ferjančičová          F4-B jun.+sen.                  3. místo

Jiří Voráček                       F-DS sen.                           5. místo

Kristina Voráčková          F-DS sen.                            6. místo

Pavel Sviták                      F-DS sen.                             7. místo

 

2. soutěž – Jinolice (KloM Admirál Jablonec nad Nisou)

Ondřej Sviták                    F2-A jun.                         3.místo

Aneta Ferjančičová          F2-A jun.                         7.místo

Ondřej Sviták                    F4-A jun.                        18. místo

Lubomír Jedlička            F4-A sen.                          2. místo

Michal Ferjančič              F4-A sen.                          4. místo

Bohuslav Ferjančič           F4-A sen.                         9.místo

Pavel Sviták                       F4-A sen.                         10. místo

Jan Jedlička                       F4-A sen.                         11. místo

František Hosnedl           F4-A sen.                          12. místo

Pavel Jedlička                    F4-A sen.                         14. místo

Sára Ovčarčinová              F4-A sen.                         16. místo

Aneta Ferjančičová           F4-B jun.+sen.                5. místo

Jiří Voráček                       F-DS sen.                           4. místo

Kristina Voráčková          F-DS sen.                           6. místo

Pavel Sviták                       F-DS sen.                           7.místo

 

3.soutěž – Jinolice (KloM Admirál Jablonec nad Nisou)

Ondřej Sviták                    F2-A jun.                   4. místo

Aneta Ferjančičová          F2-A jun.                   9. místo

Ondřej Sviták                    F4-A jun.                   13.místo

Michal Ferjančič              F4-A sen.                    2. místo

František Hosnedl          F4-A sen.                     5.místo

Bohuslav Ferjančič         F4-A sen.                     6.místo

Pavel Jedlička                  F4-A sen.                     7.místo

Lubomír Jedlička            F4-A sen.                     11.místo

Kateřina Havelková        F4-A sen.                     14.místo

Pavel Sviták                       F4-A sen.                    15.místo

Jan Jedlička                      F4-A sen.                     19. místo

Sára Ovčarčinová             F4-A sen.                     21.místo

Aneta Ferjančičová          F4-B jun.+sen.            1.místo

Jiří Voráček                       F-DS sen.                     5. místo

Pavel Sviták                       F-DS sen.                      6. místo

Kristina Voráčková          F-Ds sen.                       7. místo

 

3. soutěž – Jinolice (KLoM Admirál Jablonec nad Nisou)

Ondřej Sviták                    F2-A jun.                      4.místo

Aneta Ferjančičová          F4-A jun.                      9.místo

Ondřej Sviták                    F4-A jun.                     13.místo

Michal Ferjančič               F4-A sen.                     2.místo

František Hosnedl            F4-A sen.                     5.místo

Bohuslav Ferjančič           F4-A sen.                     6.místo

Pavel Jedlička                    F4-A sen.                     7.místo

Lubomír Jedlička              F4-A sen.                    11.místo

Kateřina Havelková          F4-A sen.                   14.místo

Pavel Sviták                        F4-A sen.                   15.místo

Jan Jedlička                       F4-A sen.                   19.místo

Sára Ovčarčinová              F4-A sen.                   21.místo

Aneta Ferjančičová           F4-B jun.+sen.           1.místo

Jiří Voráček                        F-DS sen.                    5.místo

Pavel Sviták                        F-DS sen.                    6.místo

Kristina Voráčková           F-DS sen.                    7.místo

 

4. soutěž – Jinolice (KLoM Brandýs nad Labem)

Aneta Ferjančičová           F4-A jun.                   10.místo

Jan Jedlička                       F4-A sen.                     2.místo

Lubomír Jedlička              F4-A sen.                    4.místo

Pavel Jedlička                    F4-A sen.                    5.místo

Bohuslav Ferjančič           F4-A sen.                    6.místo

Pavel Sviták                        F4-A sen.                    7.místo

Michal Ferjančič                F4-A sen.                   8.místo

Sára Ovčarčinová              F4-A sen.                  13.místo

František Hosnedl            F4-A sen.                  14.místo

Aneta Ferjančičová           F4-B jun.+sen.          3.místo

Jiří Voráček                        F-DS sen.                   5.místo

Kristina Voráčková           F-DS sen.                   6.místo

Pavel Sviták                        F-DS sen.                   7.místo

 

5. soutěž – Jinolice (KLoM Brandýs nad Labem)

Aneta Ferjančičová            F4-A jun.                  2.místo

Bohuslav Ferjančič            F4-A sen.                  4.místo

Michal Ferjančič                F4-A sen.                  5.místo

Jan Jedlička                       F4-A sen.                   7.místo

Pavel Jedlička                    F4-A sen.                  9.místo

František Hosnedl            F4-A sen.                13.místo

Pavel Sviták                       F4-A sen.                14.místo

Kateřina Havelková         F4-A sen.                15.místo

Lubomír Jedlička             F4-A sen.                17.místo

Sára Ovčarčinová             F4-A sen.                18.místo

Aneta Ferjančičová          F4-B jun.+sen.        5.místo

Jiří Voráček                       F-DS sen.                 5.místo

Kristina Voráčková          F-DS sen.                 6.místo

Pavel Sviták                       F-DS sen.                 7.místo

 

Celkové výsledky Seriálu MiČR „NS“ 2015

Ondřej Sviták                    F2-A jun.                3.místo

Aneta Ferjančičová          F4-A jun.                8.místo

Ondřej Sviták                    F4-A jun.               11.místo

Aneta Ferjančičová          F4-B jun.                 1.místo

Michal Ferjančič              F4-A sen.                 2.místo

Lubomír Jedlička            F4-A sen.                 4.místo

Jan Jedlička                     F4-A sen.                  5.místo

Bohuslav Ferjančič         F4-A sen.                  7.místo

Pavel Jedlička                  F4-A sen.                10.místo

Pavel Sviták                      F4-A sen.                12.místo

František Hosnedl          F4-A sen.                13.místo

Sára Ovčarčinová            F4-A sen.                16.místo

Kateřina Havelková       F4-A sen.                 23.místo

Jiří Voráček                     F-DS sen.                  6.místo

Kristina Voráčková        F-DS sen.                  7.místo

Pavel Sviták                     F-DS sen.                  8.místo

 

Mistrovství Světa „NS“ 2015 Bánk (Maďarsko)

Ondřej Sviták                  F2-A jun.                  9.místo

Ondřej Sviták                  F4-A jun.                  2.místo

Aneta Ferjančičová        F4-A jun.                10.místo

Aneta Ferjančičová        F4-B jun.                 9.místo

Pavel Jedlička                 F4-A sen.                 3.místo

Michal Ferjančič            F4-A sen.                  4.místo

Lubomír Jedlička          F4-A sen.                15.místo

Jan Jedlička                   F4-A sen.                21.místo

Jiří Voráček                   F-DS sen.                  5.místo

Pavel Sviták                   F-DS sen.                12.místo

Kristina Voráčková      F-DS sen.                17.místo

 

 

Výsledky za rok 2011

 

Mistrovství světa „NS“ 2011 – Maďarsko

Ondřej Sviták                    F2-A jun.             8. místo

Michal Ferjančič               F2-B sen.             9. místo

Kristina Voráčková          F-DS sen.            9. místo

Jiří Voráček                        F-DS sen.            12. místo

Ondřej Sviták                    F4-A jun.             4. místo

Bohuslav Ferjančič          F4-A sen.            4. místo

Jan Jedlička                        F4-A sen.            4. místo

Michal Ferjančič               F4-A sen.            4. místo

Pavel Sviták                       F4-A sen.            4. místo

Pavel Jedlička                    F4-A sen.            4. místo

Michal Ferjančič               F4-B sen.             13. místo

Petr Hosnedl                     F4-B sen.             12. místo

 

Mistrovství ČR žáků 2011 – Netolice

Ondřej Sviták                    F4-A                      1. místo               mistr ČR

Jan Štrosser                       F4-A                      2. místo

Ondřej Sviták                    F4-B                       3. místo

Ondřej Sviták                    Mini ECO Team 2. místo

 

Seriál mistrovství ČR  „NS“ 2011 (radiem řízené makety)

1. soutěž – Plzeň (KLoM Plzeň-Letkov)

Ondřej Sviták                    F2-A jun.             1. místo

Michal Ferjančič               F2-B sen.             3. místo

Michal Ferjančič               F4-A sen.            3. místo

 

2. soutěž – Plzeň (KLoM Plzeň-Letkov)

Ondřej Sviták                    F2-A jun.             1. místo

Michal Ferjančič               F2-B sen.             3. místo

Jiří Voráček                        F-DS sen.            3. místo

Ondřej Sviták                    F4-A jun.             2. místo

Pavel Jedlička                    F4A sen.              2. místo

 

3. soutěž – Netolice (Maják Borovany)

Ondřej Sviták                    F2-A jun.             1. místo

Michal Ferjančič               F2-B sen.             2. místo

Kristina Voráčková          F-DS sen.            3. místo

František Hosnedl           F4-A sen.            1. místo

Bohuslav Ferjančič          F4-A sen.            3. místo

Petr Hosnedl                     F4-B sen.             3. místo

 

4. soutěž – Netolice (Maják Borovany)

Ondřej Sviták                    F2-A jun.             2. místo

Michal Ferjančič               F2-B sen.             2. místo

Kristina Voráčková          F-DS sen.            3. místo

Ondřej Sviták                    F4-A jun.             3. místo

Michal Ferjančič               F4-A sen.            1. místo

Petr Hosnedl                     F4-A sen.            2. místo

Petr Hosnedl                     F4-B sen.             2. místo

 

5. soutěž – Jinolice (Česílko Valdice)

Ondřej Sviták                    F2-A jun.             2. místo

Michal Ferjančič               F2-B sen.             2. místo

Kristina Voráčková          F-DS sen.            2. místo

Jiří Voráček                        F-DS sen.            3. místo

Michal Ferjančič               F4-A sen.            1. místo

František Hosnedl           F4-A sen.            3. místo

 

Celkové výsledky Seriálu MiČR „NS“ 2011

Ondřej Sviták                    F2-A jun.             1. místo               mistr ČR

Michal Ferjančič               F2-B sen.             2. místo

Kristýna Voráčková        F-DS sen.            3. místo

Jiří Voráček                        F-DS sen.            4. místo

Ondřej Sviták                    F4-A jun.             5. místo

Jan Štrosser                       F4-A jun.             8. místo

Aneta Ferjančičová        F4-A jun.             18. místo

Michal Ferjančič               F4-A sen.            1. místo               mistr ČR

František Hosnedl           F4-A sen.            5. místo

Bohuslav Ferjančič          F4-A sen.            6. místo

Pavel Jedlička                    F4-A sen.            7. místo

Jan Jedlička                        F4-A sen.            9. místo

Petr Hosnedl                     F4-A sen.            10. místo

Pavel Sviták                       F4-A sen.            13. místo

Lubomír Jedlička              F4-A sen.            14. místo

Sára Ovčarčinová             F4-A sen.            19. místo

Lenka Jirková                    F4-A sen.            21. místo

Martin Sviták                    F4-A sen.            23. místo

Petr Hosnedl                     F4-B sen.             6. místo

 

Zahraniční soutěže  „NS“ 2011 (radiem řízené makety)

Austria cup 2010 (Rakousko, Česká republika a Německo)

Bohuslav Ferjančič          F4-A1    1. místo               mistr

Michal Ferjančič               F4-A1    2. místo

 

Seriál mistrovství ČR  „M“ 2011 (radiem řízené rychlostní modely)

3. soutěž – Borovany

Ondřej Sviták                    Eco Mini Standart jun.   5. místo

Martin Sviták                     Eco Mini Standart sen.  15. místo

Pavel Sviták                       Eco Mini Standart sen.  16. místo

 

Celkové výsledky Seriálu MiČR „M“ 2011

Ondřej Sviták                    Eco Mini Standart jun.   12. místo

Martin Sviták                     Eco Mini Standart sen.  22. místo

Pavel Sviták                       Eco Mini Standart sen.  22. místo